Hayat seçtiğin yoldur. "> Hayat seçtiğin yoldur. ">

Renault Captur

Captur

Hayat seçtiğin yoldur.

Önemli olan dışarıdan göründüğün kadar içeriden de sağlam durman. Hayat karşısında duruşunu hiç bozmaman. Captur için de aynı şey geçerli. İçi de dışarıdan göründüğü gibi : donanımlı, çevik ve zarif. Yeni anılar yaratmak, günü unutulmaz kılmak için ihtiyacınız olan herşeye sahip.

Bugün dünyaya yepyeni gözlerle bak. Güneşin altında, masmavi gökyüzünün keyfini çıkar. Anı yakala ve onu unutulmayacak bir anıya dönüştür. İstersen, yaşadığın her dakikanın bir anlamı olur. Hayat dediğin budur...

Hayat süprizlerle dolu. Her an yaşamaya değer ve her dakika çok özel. Bunu farkettiğinde gündelik telaşler ve anlık sıkıntılar buharlaşıp havada kaybolur. Çünkü bilirsin, hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Yarın, güneş yeniden doğduğunda seni bekleyen bambaşka bir dünya olacak. Gündelik karmaşadan zihnini özgürleştirdiğinde artık daha büyük bir şeyin peşine düşebilirsin. Hayata daha yukarıdan bakabilirsin. Bakış açın genişlesin diye Captur daha yüksek. Dilediğin her yere gidebilmen için daha pratik. İster ana yoldan git, ister sapa yan yollardan, karşına çıkabilecek her şeye hazırsın. Arizona turuncusu, Okyanus mavisi, Fildişi beyazı renkleriyle Captur hayatına yepyeni renkler katıyor. Heyecanlandırıyor, gülümsetiyor..

Detaylı İncele

scroll up