Dacia Lodgy

Lodgy

Evinizdeki gibi rahat, rakipsiz iç hacim. Onunla tüm aileniz güvende..

Dacia Lodgy bugünün ailelerinin beklentilerini karşılıyor. Kolayca erişilebilen gerçek 5 ve 7 koltuklu olarak sunulan Dacia Lodgy gerektiğinde çok çömert olmayı biliyor. Sizin konforunuz için, 3.sıraya kadar büyük bir alan, özenli bir iç tasarım, modern olduğu kadar pratik donanımlar ve sınıfının en iyileri arasında yer alan bir bagaj hacmi sunuyor. Dacia markasının genlerine sasık kalan Lodgy güvenilirlik ve sağlamlık anlamında da aranan bütün niteliklere sahip. Öte yandan, dizel motoru ile düşük yakıt tüketimi ve karbondioksit emisyonu, tüm yolcular için geniş mekan, 3 yıl veya 100.000 km garanti sunuyor.

Aileler için, güvenlik bir önceliktir. Aynı zamanda Lodgy'nin de önceliği. Sürücü ve ön yolcu havayastığı, acil fren yardımlı ABS, ESP, ASR, aynı zamanda 2.sırada ISOFIX bağlantılı 3 koltuk. Sevdiklerinizi korumak için hiçbir şey unutulmadı.

Kapıyı açtığınız anda Dacia Lodgy'nin ne kadar pratik bir yapıda olduğunu görürsünüz. Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri. O her şeyi düşündü.

Geniş aileler için ideal. 

Detaylı İncele

scroll up