Renault Talisman

Talisman

Hayatın akşını, duruşun belirler

Biliyoruz iş hayatı içinde sıkışıp kaldınız, maillerden, plaza dilinden, başkalarının koyduğu kurallardan sıkıldınız. Kuralları yıkacak kararlar almak ve yeniden başlamak istiyorsunuz. İşte Renault Talisman bunun için tasarlandı. Duruşunuzu belli edip hayatın akışını değiştirmeniz için.

Sportif dokunuşlarla prestiji bir araya getiren Renault Talisman, güçlü ön yüzü, kaslı profili, gösterişli omuzları ve kararlı bakışlarıyla sınıfında ezber bozuyor. Göz alıcı ve dinamik bir sedan olan Renault Talisman size konforlu ve keyifli bir sürüş vadediyor.

Talisman'da kontrol edemediğiniz tek şey duygularınız!

Talisman sizi inovasyon dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Segmentinde eşi benzeri olmayan elektronik amortisörlerle eşleşen 4CONTROL sistemi ile virajlarda kontrol size geçiyor. Eşsiz MULTI-SENSE sistemi sayesinde ruh halinize uyumlu sürüş deneyimi yaşatıyor. R-LINK 2'nin 8,7"lik ekranı tüm kontrolü ele geçirmenize izin veriyor. Renault Talisman ile her yolculuk yepyeni bir heyecan demek...

Yeni konfor alanınıza adım atın...

Talisman'ın rahatlığa öncelik veren geniş iç mekanına baktığınızda kabindeki hareket özgürlüğü ve üst düzey konfor yaratıldığını göreceksiniz. Öndeki masaj yapan, ısıtmalı ve havalandırmalı koltuklar sanki "business class"da yolculuk yapıyormuş gibi hissettiriyor. Arkada bırakılan geniş diz ve omuz başlıkları konfor alanınızı genişletiyor.

Sizi ağırlama sanatı..

Yaklaştığınızda Talisman sizi tanır, gündüz farları yanar, iç mekan aydınlanır, dikiz aynaları açılır ve renkli ambiyans aktive olur. EDC versiyonlarında soğutmalı torpido gözü dahil, tüm iç mekanda size pratik stoklama alanları sunan 25 litreye kadar yerleştirme gözü dağıtılmış olarak yer alır. Bagaj kapağını otomatik olarak açmak için ayağınızı arka tamponun altına uzatmanız yeterli. Bagaj 608 litrelik cömert kullanım alanıyla hizmetinizde.

Renault Talisman, keşfedin..

Detaylı İncele

scroll up