Yeni Megane Sedan

Renault

Renault Yeni Megane Sedan

Yeni Megane Sedan

Tavrın, hayat tarzın

Yeni Megane Sedan şehre iniyor, sağlam, dinamik ve kromla vurgulanan hatlarıyla sınırları zorluyor. Geniş ve kaslı yapısıyla duruşu hiç olmadığı kadar kendinden emin... Dönüşü muhteşem olan Megane Sedan ile buluşmaya hazırmısın?

Işığın yolunu aydınlatsın. İddialı krom ızgaranın her iki yanında yer alan PURE VISION FULL LED ön farlar, 3D efekti yaratan ve otomobile derinlik katan C şeklinde LED gündüz farları ile daha da dikkat çekici hale geliyor. Arka farlarda ise ışık imzası koyu kırmızı yatay bir hat oluşturuyor. Krom elmasın hakkını gururla veren Megane Sedan ışığıyla göz kamaştırıyor.

Sürüş keyfi ayrıntılarda saklı. Yeni Megane Sedan elektrikli açılır panoramik cam tavanıyla daha aydınlık, daha ferah... Kişiselleştirilebilir ortam ışıklandırması orta konsolu ve kapı panellerini ortaya çıkararak sürücünün ruh haline uygun atmosferi yaratıyor. Ön koltuklarda yolcuyu çepeçevre saran ve rahat bir yolculuk sunan koltuklar aynı zamanda sürücü kısmında masaj fonksiyonlu. Her detayda sürüş keyfi, her sürüşte yeni deneyimler saklı... Şimdi Yeni Renault Megane Sedan her yolculuğu benzersiz bir keyfe dönüştürmek için hazır. İncelemek için sizleri de plazamıza bekliyoruz.

Detaylı İncele

scroll up