Yeni Renault KOLEOS

Renault

Renault Yeni Renault KOLEOS

Yeni Renault KOLEOS

Hayatı peşine tak.

Benzersiz gücü ve zerafetiyle birlikte sunulan iddialı tasarımı ile Yeni Koleos, tüm beklentilerin sınırlarını zorlayarak bakış açınızı genişletiyor. Eşsiz duruşuyla saygıyı sonuna kadar hakediyor. Geniş ve kaslı yan panelleri ile SUV görünümlü ön kısmı, geniş lastikleri ve büyük dingil mesafesiyle her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kapasiteye sahip.

Yeni Koleos, teknoloji ve zerafet dolu dünyasıyla sizi sarıyor. Otomobile bindiğiniz andan itibaren ileriye gitme arzusunu sonuna kadar yaşıyorsunuz. Koleos'ta her şey, hayatı peşine takmanız için tasarlandı. 8,7" dokunmatik multimedia ekranlı R-LINK 2 ile kontrol edilen teknolojiler, TFT gösterge panelinin kişiselleştirilebilmesi ve inovatif sürüşü destekleyen unsurları ile sürüş keyfini ve araç içi rahatlığı eşsiz biçimde bir araya getiriyor.

Zarif olmak, ayrıntılarla ilgilidir. Yeni Koleos'un tasarımı ve malzemelerinin seçimi, kalite beklentilerinizi karşılayacak.Büyüksen büyük düşünürsün.Yeni Koleos'un içerisindeki geniş alan, tamamen sizin ve yolcuların konforu için tasarlandı.Isıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklarla, konforlu yolculukların tadını çıkarın. Zengin bağlantı arayüzleri ile cihazlarınızı internete, hayatı kendinize bağlayın.

Yeni Koleos ile hayatı peşinizden sürükleyin.

Detaylı İncele

scroll up